وبلاگ

نوشته‌های برچسب‌شده 'قوانین خرید چت روم از طراح فا'

قوانین طراح فا

۱-  تمامی مشترکان باید قبل از اتمام هاست برای ماه بعد هاست خود را تمدید نمایند. در صورتی که هزینه ی هاست واریز نشود سایت بدونه هیچ اطلاعی مسدود شده و ضررهای ناشی از آن بر عهده خریدار است. همچنین هزینه ی هاست در ابتدا شروع شدن سرویس باید پرداخت گردد.

۲- طراح فا همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشکلات تفکیکی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل طراح فا هر از چندگاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی گردند. مشترک موافقت می‌نماید طراح فا را برای نتایج این وقفه‌ها مسئول نداند.

۳-  ایجاد مزاحمت برای طراح فا و تمامی زیر مجموعه های طراح فا ( چت روم های طراحی شده توسط طراح فا )
در صورت ایجاد هرگونه مزاحمت برای طراح فا و تمامی زیرمجموعه های آن مانند کارمندان ، چت روم ها ، گروه پشتیبانی و غیره به هر نحو شامل (تلفنی،ایمیلی،اختلال در چت روم های طراح فا و …) و یا اهانت و یا توهین به طراح فا مانند کارمندان ، وب سایت ، گروه پشتیبانی و غیره به هر نحو شامل (تلفنی،ایمیلی،ارتباط اینترنتی و غیره) و تمامی زیر مجموعه های آن (چت روم های طراحی شده طراح فا) ، سرویس کاربر سریعا ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد.

۴- نشر اکاذیب علیه طراح فا و تمامی زیر مجموعه های طراح فا
در صورت نشر هرگونه اکاذیب علیه طراح فا و تمامی زیرمجموعه های آن به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) و یا تهمت و افترا به طراح فا به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) سرویس کاربر سریعا ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد.

۵- طراح فا دامنه ها را برای راحتی و سرعت ثبت می کند. در صورتی که میخواهید دامنه به نام خودتان ثبت شود میتوانید دامنه رو ثبت و dns های آن را روی سرورهای ما ست کنید.

۶- تمامی دامنه هایی که طراح فا ثبت می کند در صورت درخواست برای انتقال هاست و سرور فقط امکان انتقال آن به پنل دامنه خریدار است و هیچ گونه تغییر dns انجام نمی شود.

۷- هاست به هیچ عنوان به مشتری داده نمی شود.

۸- در صورت درخواست بک آپ تنها دیتابیس که شامل کاربران است به خریدار داده می شود.

۹- در صورتی که کابر به هر دلیل شامل عدم رضایت از کیفیت ، یا عدم برآورده شدن نیاز ، عدم آگاهی قبل از خرید ، اشتباه در خرید و یا هر دلیل دیگری اقدام به لغو سرویس نماید هیچ مبلغی تحت هیچ شرایطی به کاربر بازگردانده نخواهد شد و تنها سرویس کاربر جهت جلوگیری از شارژ مجدد لغو خواهد شد.

۱۰- برای خرید و فروش چت روم ها گروه طراح فا باید کاملا در جریان قرار بگیرد. اگر با هماهنگی ما نباشد تا زمان مشخص شدن موضوع سایت بسته خواهد شد. همچنین برای اعتماد سازی, خریدار میتواند پول را به حساب طراح فا ریخته و طراح فا بعد از بررسی آن را به حساب فرد فروشنده انتقال خواهد داد.

هزینه کارمزد ۱۰ تومان است که ۵۰۰۰ تومان آن از خریدار و مابقی از فروشنده گرفته میشود.

 

نوشته شده در: وبلاگ طراح فا

ارسال دیدگاه (۰) ←